Fulham - Bournemouth, wynik spotkania - 3-1

W ostatniej kolejce Premier League na Craven Cottage doszło do starcia pomiędzy Fulham a Bournemouth. Drużyna gospodarzy okazała się lepsza, zwyciężając 3-1. Mecz ten odbył się 2 dni temu o godzinie 15:00 i był pełen emocji oraz nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Relacja z meczu piłki nożnej Fulham - Bournemouth

Dzisiejszego popołudnia na malowniczym stadionie Craven Cottage odbyło się starcie pomiędzy drużynami Fulham i Bournemouth. Atmosfera na trybunach była gorąca, a kibice obu ekip dopingowali swoje zespoły od pierwszego gwizdka.

Prowadzenie już w 6. minucie meczu objął gospodarz, kiedy to B. De Cordova-Reid precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w siatce, zdobywając pierwszą bramkę dla Fulham. Gospodarze nie spoczęli na laurach i w 36. minucie kolejną bramkę zdobył Rodrigo Muniz, asystującemu wcześniej De Cordova-Reidowi. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 2-0.

Po przerwie Bournemouth walczyło z determinacją i szybko odrobiło straty. W 50. minucie D. Solanke skutecznie wykorzystał sytuację przed bramką Fulham i zmniejszył wynik na 2-1. Jednak już w 52. minucie Rodrigo Muniz zdobył swojego drugiego gola w meczu, ustalając wynik na 3-1 dla gospodarzy. Piękna akcja Williana znakomicie zakończona przez Muniza.

Mecz przebiegał zacięcie, co potwierdzają żółte kartki - dla Harry'ego Wilsona z Fulham w ostatnich minutach meczu oraz dla dwóch zawodników gości: Dominica Solankego w 62. minucie i Adama Smitha w 81. minucie.

Ostatecznie Fulham triumfowało z wynikiem 3-1 nad Bournemouth, zdobywając cenne trzy punkty w Premier League. Następne wyzwania czekają obie drużyny, a dla Fulham kolejno Aston Villa, Manchester United i Brighton, natomiast Bournemouth zmierzy się z Newcastle, Manchester City oraz Leicester.