Spotkanie Fulham - Tottenham zakończone wynikiem 3-0

W meczu 29. kolejki Premier League Fulham podejmowało na własnym boisku Tottenham. Spotkanie, które odbyło się 16 marca o godzinie 17:30 na Craven Cottage, zakończyło się pewnym zwycięstwem gospodarzy ze zdobyczą wynikiem 3-0.

Relacja z meczu piłki nożnej: Fulham - Tottenham 3-0

16 marca 2024 roku na stadionie Craven Cottage odbyło się starcie pomiędzy Fulham a Tottenham w ramach 29. kolejki Premier League. Sędzią głównym tego spotkania był Robert Jones z Anglii. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice wypełnili trybuny, gotowi dopingować swoje drużyny do zwycięstwa.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 17:30, a już w 42. minucie gospodarze objęli prowadzenie. Rodrigo Muniz strzelił gola po asyście A. Robinsona, dając drużynie Fulham pierwszą bramkę tego wieczoru.

Po przerwie, już w 49. minucie, S. Lukić podwyższył prowadzenie dla Fulham, po zagraniu T. Castagne. Tottenham próbował odpowiedzieć, ale to ponownie drużyna gospodarzy cieszyła się z powodu bramki. Rodrigo Muniz ponownie wpisał się na listę strzelców, tym razem w 61. minucie, ustalając wynik na 3-0 dla Fulham.

W drugiej połowie emocje sięgały zenitu, co potwierdzają żółte kartki pokazywane przez sędziego. W drużynie gospodarzy kartonikami ukarani zostali João Palhinha w 55. minucie oraz Harrison Reed w doliczonym czasie gry. Natomiast wśród gości Yves Bissouma, Brennan Johnson oraz Rodrigo Bentancur otrzymali żółte kartki odpowiednio w 63., 79. i 90. minucie.

Mecz zakończył się wynikiem 3-0 dla Fulham, które pewnie pokonało Tottenham. Następne spotkania czekające obie drużyny to dla Fulham: Sheffield Utd, Nottingham Forest, Newcastle, a dla Tottenham: Luton, West Ham, Nottingham Forest.