Mecz między Fulham i Wolves zakończony wynikiem 3-2 na stadionie Craven Cottage dnia 2023-11-27 20:00

W niedzielnym wieczorze na stadionie Craven Cottage odbył się niezwykle emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Fulham i Wolves. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-2, po bardzo wyrównanej rywalizacji i zaciętych bojach na murawie. Wynik na przerwę wskazywał remis 1-1, lecz druga połowa zaskoczyła kibiców niezwykłymi zwrotami akcji. Oto raport z tej ekscytującej konfrontacji w ramach 13. kolejki Premier League.

Mecz piłki nożnej: Fulham vs Wolves

Dziś w Craven Cottage odbyło się spotkanie pomiędzy drużyną Fulham a Wolves w ramach 13. kolejki Premier League. Mecz zakończył się wynikiem 3-2, a emocje sięgały zenitu na trybunach.

Od samego początku gospodarze narzucili swoje tempo, co zaowocowało bramką A. Iwobiego w 7. minucie. Asystę zanotował A. Robinson. Jednak goście szybko odpowiedzieli, gdy J. Bellegarde wyrównał wynik w 22. minucie.

Druga połowa przyniosła jeszcze więcej emocji. Willian strzelił bramkę na 2-1 w 59. minucie, dając prowadzenie Fulham. Jednak Wolves nie zamierzali się poddać, a Hwang Hee-Chan doprowadził do remisu 2-2 w 75. minucie. W ostatnich chwilach meczu Willian zapewnił swojej drużynie zwycięstwo strzelając bramkę na 3-2 w 90. minucie.

Spotkanie nie obyło się bez kartek, a żółte kartki otrzymali Tim Ream i Carlos Vinícius z Fulham, oraz João Gomes i Mario Lemina z Wolves. Czerwonych kartek nie było.

Fani obu drużyn mogą być zadowoleni z widowiska, jakie zobaczyli na boisku. Następne spotkanie dla Fulham to pojedynek z Nottingham Forest, West Ham i Newcastle, natomiast Wolves zmierzą się z Burnley, Nottingham Forest i Birmingham.