Dnia 2023-12-16 15:00 odbyło się spotkanie między Newcastle oraz Fulham zakończone wynikiem 3-0

Dziś na St. James' Park w ramach 17. kolejki Premier League drużyna Newcastle podejmowała ekipę Fulham. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3-0, mimo że wynik na przerwę był remisowy 0-0. Przebieg spotkania oraz kluczowe momenty poniżej.

Relacja z meczu Newcastle vs Fulham

Dzisiaj na St. James' Park w Newcastle odbył się niezwykle emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Newcastle i Fulham. Gospodarze zdołali pokonać swoich rywali z wynikiem 3-0, a widowisko to dostarczyło kibicom mnóstwo emocji i pięknych akcji.

Na początku meczu kibice obu drużyn stworzyli niesamowitą atmosferę, dopingując swoje zespoły od pierwszej minuty. Mecz rozpoczął się dynamicznie, obie drużyny starały się narzucić swoje tempo gry, a tempo spotkania było bardzo wysokie. Sędzia główny Samuel Barrott miał pełne ręce roboty, pilnując, aby gra toczyła się zgodnie z zasadami.

Pierwsza połowa meczu nie przyniosła bramek, ale była pełna napięcia i emocji. Obie drużyny miały okazje do strzelenia gola, jednak bramkarze stanęli na wysokości zadania, nie pozwalając rywalom na zdobycie prowadzenia.

Druga połowa to zupełnie inna historia. W 57. minucie L. Miley otworzył wynik meczu, zdobywając gola dla Newcastle po asyście Bruno Guimarães. To był punkt zwrotny, który pobudził gospodarzy do dalszej ofensywy. Kilka minut później M. Almirón podwyższył prowadzenie dla Newcastle, a asystę zapewnił A. Gordon. Fulham próbowało odrobić straty, ale defensywa gospodarzy była niezwykle solidna. W 82. minucie D. Burn ustalił wynik meczu na 3-0, dając kibicom powód do radości.

W trakcie meczu nie zabrakło również kartek. João Palhinha i Bobby Decordova-Reid otrzymali żółte kartki dla gości, natomiast Raúl Jiménez z Fulham został ukarany czerwoną kartką już w 22. minucie meczu. Mimo to, Fulham walczyło dzielnie do końca, jednak to Newcastle cieszyło się zasłużoną wygraną.

Na koniec należą się gratulacje dla drużyny Newcastle za zasłużone zwycięstwo, ale także Fulham za waleczność mimo trudnych warunków. Mecz na St. James' Park dostarczył kibicom wielu emocji i niezapomnianych wrażeń.

Następne mecze dla Newcastle to starcia z Chelsea, Luton i Nottingham Forest, natomiast Fulham zmierzy się z Evertonem i Burnley.