Na obiekcie Vitality Stadium odbył się mecz Bournemouth - Fulham zakończony wynikiem 3-0

Drużyna Bournemouth pewnie pokonała Fulham 3-0 w meczu rozgrywanym na Vitality Stadium w ramach 19. kolejki Premier League. Wynik na przerwę wynosił 1-0.

Bournemouth vs Fulham: Relacja z meczu

W meczu ligowym pomiędzy drużynami Bournemouth i Fulham, gospodarze zdominowali rywali, wygrywając pewnie 3-0. Spotkanie odbyło się na Vitality Stadium, a sędzią głównym był Tim Robinson z Anglii.

W 44. minucie J. Kluivert strzelił pierwszego gola dla Bournemouth, wykorzystując asystę A. Scotta. Gospodarze prowadzili 1-0 do przerwy, utrzymując przewagę w pierwszej połowie.

W drugiej połowie D. Solanke podwyższył wynik na 2-0 w 62. minucie, a L. Sinisterra ustalił wynik meczu na 3-0 w doliczonym czasie gry, wykorzystując asystę D. Brooksa. Fulham nie zdołało odwrócić losów spotkania, pomimo kilku groźnych akcji.

Podczas meczu obie drużyny otrzymały żółte kartki. Andreas Pereira i Bernd Leno z Fulham zostali ukarani w 62. minucie. Żadna z drużyn nie otrzymała czerwonej kartki.

Następne mecze dla Bournemouth to starcia z QPR, Liverpool i West Ham, natomiast Fulham zmierzy się z Rotherham, Liverpool i Chelsea.