Fulham vs Nottingham Forest, wynik meczu - 5-0

W meczu 15. kolejki Premier League Fulham pewnie pokonało Nottingham Forest 5-0 na własnym stadionie Craven Cottage. Na przerwę gospodarze schodzili z dwubramkowym prowadzeniem, które w drugiej połowie zamienili na kolejne trzy trafienia, zapewniając sobie pewne zwycięstwo. Mecz odbył się 6 grudnia 2023 o godzinie 19:30.

Mecz Fulham kontra Nottingham Forest

Mecz pomiędzy drużynami Fulham a Nottingham Forest zakończył się wynikiem 5-0 na korzyść gospodarzy. Spotkanie odbyło się 6 grudnia 2023 roku o godzinie 19:30 na Craven Cottage w ramach 15. kolejki Premier League.

Sędzią głównym tego spotkania był Josh Smith z Anglii.

Pierwszą bramkę dla Fulham zdobył A. Iwobi w 30. minucie po asyście Williana, otwierając wynik na 1-0. Kilka minut później, R. Jiménez podwyższył prowadzenie Fulham, strzelając bramkę w 34. minucie, natomiast w drugiej połowie, w 54. minucie, ponownie R. Jiménez wpisał się na listę strzelców. Trzeciego gola dla Fulham zdobył A. Iwobi, a czwartego T. Cairney, asystując odpowiednio Willian i H. Wilson. Ostateczny wynik meczu ustalił T. Cairney, strzelając piątą bramkę dla Fulham w 86. minucie po asyście Andreas Pereira.

W drugiej połowie spotkania Ryan Yates z Nottingham Forest został ukarany żółtą kartką w 76. minucie.

Następne mecze dla Fulham to starcia z zespołami Newcastle, Everton i Burnley, natomiast Nottingham Forest zmierzy się kolejno z Tottenhamem, Bournemouth i ponownie z Newcastle.

Atmosfera na Craven Cottage była niesamowita, a zawodnicy Fulham zaprezentowali się wspaniale, wygrywając zdecydowanie 5-0. Zwycięstwo to napawa optymizmem przed kolejnymi wyzwaniami w Premier League.