Mecz Manchester United kontra Fulham, wynik 1-2

Wczoraj na Old Trafford odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Manchester United i Fulham w ramach 26. kolejki Premier League. Mimo bramki na początku drugiej połowy, to goście zdołali odwrócić losy spotkania, pokonując gospodarzy 2:1. Manchester United musi teraz poważnie zastanowić się nad kolejnymi krokami, aby poprawić swoją pozycję w tabeli.

Manchester United - Fulham: 1-2

Mecz pomiędzy Manchester United a Fulham w ramach 26. kolejki Premier League odbył się na mitycznym stadionie Old Trafford. Sędzią głównym spotkania był Michael Oliver z Anglii. Obydwie drużyny przystąpiły do starcia pełne determinacji, walcząc o cenne punkty w brytyjskiej ekstraklasie.

Początek meczu obfitował w dynamiczną wymianę podań i szybkie akcje ofensywne. Zarówno Manchester United, jak i Fulham prezentowali wysoki poziom futbolu, stwarzając groźne sytuacje pod bramkami rywali. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, mimo intensywnej walki na boisku.

Druga połowa okazała się bardziej emocjonująca. W 65. minucie to goście objęli prowadzenie po golu C. Basseya, który wykorzystał doskonałą asystę T. Castagne. Manchester United odpowiedział w 89. minucie, gdy kapitan Harry Maguire strzałem głową pokonał bramkarza rywali, doprowadzając do wyrównania 1-1.

Jednak radość kibiców gospodarzy była krótka, ponieważ w doliczonym czasie gry, w 90. minucie, to Fulham ponownie zdobyło bramkę. Tym razem to A. Iwobi zapewnił swojej drużynie zwycięstwo trafieniem, na które asystował Adama Traoré. Fani z obu stron byli w skrajnych emocjach, przeżywając wahania losów spotkania aż do ostatnich minut.

Ostatecznie Fulham wygrało 2-1 na terenie Manchester United, zadając tym samym gospodarzom bolesną porażkę. Spotkanie nie obyło się bez kartek, gdzie sędzia ukarał zawodników obu drużyn. Żółte kartki otrzymali m.in. Maguire i Fernandes z United oraz Adarabioyo, Pereira, Wilson, Leno i Cairney z Fulham.

Manchester United czeka teraz seria trudnych meczów, gdzie zmierzy się kolejno z Nottingham Forest, Manchester City oraz Everton. Natomiast Fulham będzie walczyć o kolejne punkty w starciach z Brighton, Wolves oraz Tottenham. Ten mecz na zawsze pozostanie w pamięci fanów obydwu drużyn jako emocjonująca bitwa na boisku.